Pestisit Pigment Yazdırılabilir Pva Film Su Arıtma Ajanı Ambalaj Torbaları

Temel bilgi
Menşe yeri: Jiangsu, Çin
Marka adı: CLLZY
Sertifika: FDA, SGS
Model numarası: pva-004
Min sipariş miktarı: 10 RULO
Fiyat: US $0.35-0.60/ Square Meter
Ambalaj bilgileri: Karton + Palet
Teslim süresi: 12-15 gün
Ödeme koşulları: L/C, T/T
Yetenek temini: Günde 4.000 kg
Malzeme: pva kullanım: Ambalaj Filmi
tip: suda çözünür film özellik: suda çözünür
İşlem türü: Şişirme, Döküm Genişlik: 200-1600 mm
uzunluk: 100-800 m Kalınlık: 35-70 mikron
Vurgulamak:

pva film roll

,

water soluble plastic film

 

Ambalaj Filmi / Çantası

 

Suda çözünür, biyolojik olarak parçalanabilir bir polivinilalkol (PVA) film, birçok ambalaj uygulaması için idealdir.Bu filmden oluşturulan suda çözünür PVA torbaları, poşetleri veya poşetleri, deterjanlar ve temizleyiciler, yağ çözücüler, beton katkı maddeleri, pigmentler, biyositler, su arıtma ürünleri, tarım ürünleri dahil olmak üzere geniş bir ürün yelpazesi için uygun, güvenli ve ekonomik bir dağıtım sistemi sağlar. ve diğerleri.

 

1. Agro Chemical Film

 

Tarımda kullanılan kimyasallar genellikle oldukça zehirlidir, ciddi kirliliğe neden olur ve sağlığımızı tehlikeye atar.Bu nedenle insanlar tarımsal ambalaj malzemelerine daha fazla önem veriyor.Uzun süre kullanılmasına rağmen, normal tarımsal paketleme kimyasallarının üç ana dezavantajı vardır.Öncelikle sıvı tarım kimyasalı, kolayca kırılabilen ve toksik kimyasal sızıntısına neden olan cam şişelerde paketlenir.İkincisi, ambalajda kalan çok miktarda artık büyük miktarda kimyasal atık üretir.Üçüncüsü, artıklarla birlikte tarımsal kimyasal ambalajlar nehirlere, derelere, tarlalara veya topraklara vb. Atılırsa, uzun vadede çevreye zarar verecek olan toprağı ve suyu kirletecektir.

 

Pestisit Pigment Yazdırılabilir Pva Film Su Arıtma Ajanı Ambalaj Torbaları 0

 

2. Çimento / Boya / Enzim Filmi

 

Çimento katkı maddeleri / boyaları / enzimleri doğada alkali, asidik ve nötrdür.Dış mekanda yaygın olarak kullanılan çimento katkı maddeleri, kontrol edilmezse, operatörlerin gözlerine ve cildine kolayca zarar verebilir.Operatörler, kişisel zararlardan kaçınmak için çeşitli koruyucu giysiler ve aksesuarlar kullanarak kendilerini korurlar.Son zamanlarda, kirliliği en aza indirmek ve ürünün imalat sürecinde tutarlı bir doz sağlamak için boya, çimento katkı maddeleri ve enzim ambalajlarında pva film kullanımında artış olmuştur.PVA film kullanılarak, karıştırma işlemleri basit hale geldi ve katkı önlemleri daha kesin hale geldi.

 

Pestisit Pigment Yazdırılabilir Pva Film Su Arıtma Ajanı Ambalaj Torbaları 1

 

3. Sıvı Deterjanlar

 

Bu uygulama, sıvı deterjan ürünlerinin birim dozaj miktarlarını iletmek için pva film ambalajı kullanma prensibine dayanmaktadır.Sıvı deterjan bileşenlerinin aktif konsantresi pva filmlerinde paketlenmiştir.Filmimiz paketleme, nakliye, depolama ve kullanım amaçlarıyla sıvı deterjanla uyumlu olacak şekilde formüle edilmiştir.

 

Pestisit Pigment Yazdırılabilir Pva Film Su Arıtma Ajanı Ambalaj Torbaları 2

 

4. Çamaşır Torbaları

 

pva filmli çamaşır torbaları, hastanelerde çalışanların kontamine giysiler ve yatak örtüleri ile temasını en aza indirmek için kullanılmaktadır.Kirli parçalar bu özel poşetlere konur ve daha sonra doğrudan çamaşır makinesine yerleştirilir.Pva film suda çözündüğü için torbalar çözülür ve kirli su ile kanalizasyona doğru yıkanır.Yıkama döngüsü tamamlandığında temiz giysiler çamaşır makinesinden çıkarılır.

 

Pestisit Pigment Yazdırılabilir Pva Film Su Arıtma Ajanı Ambalaj Torbaları 3

 

 

Suda çözünür film teknik tarihi:

 

Test Öğesi   Standart Dizin
Çekme Dayanımı (MPA) MD 35.4
TD 40.0
Çekme Uzaması (%) MD 226
TD 387
Gencin modülü MD 91.1
TD 95.1
Nemli içerik(%)   5.5
Plastifiyan İçeriği (%)   14.0
 

 

 

 

Ambalaj:

 

Pestisit Pigment Yazdırılabilir Pva Film Su Arıtma Ajanı Ambalaj Torbaları 4Pestisit Pigment Yazdırılabilir Pva Film Su Arıtma Ajanı Ambalaj Torbaları 5Pestisit Pigment Yazdırılabilir Pva Film Su Arıtma Ajanı Ambalaj Torbaları 6Pestisit Pigment Yazdırılabilir Pva Film Su Arıtma Ajanı Ambalaj Torbaları 7

 

 

 

 

 

 

 

 

İletişim bilgileri
admin

Naber : +8613776801668