Bizimle iletişim kur
lucifer

Telefon numarası : 86-13776801668

Naber : +8613776801668

Changzhou Greencradleland Macromolecule Materials Co., Ltd.

Biyobozunur malzemeler kullanın white Beyaz kirliliği reddetme!

  • Changzhou Greencradleland Macromolecule Materials Co., Ltd.
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Batı Avrupa, Orta Doğu
İş türü: Üretici, İhracatçı
Markalar CLLZY No. Çalışanları 80~100
Yıllık satış 3570000-5710000 Yıl kurulan 2011
İhracat p.c 70% - 80%
Giriş
Changzhou Yeşil Cradleland Makromolekül Malzeme Co, Ltd 2011 yılında Yellow River Road, Changzhou New District, Şanghay-Nanjing Expressway Xuejia Çin Jiangsu Eyaleti ihraç yakın bulunan kurulmuştur. Biz her zaman biz suda çözünür film ve suda çözünür dokunmamış kumaş geliştirme, üretim, satış odaklanmak profesyonel bir şirketiz.

Firmamız, yüksek sıcaklık düşük sıcaklıkta, suda çözünen eritilmiş çözünmüş eritilmiş ve diğerleri ile PVA film ve pva dokunmamış kumaş ile suda çözünür ürünleri üretmektedir.

Tayvan'dan tüm üretim makinesi, ISO 9000'i takip ettiğimiz kalite systerm, ürünümüz aynı fiyata sahip diğerlerinden daha iyidir. Dünya desteği etrafında müşteriler tarafından başlangıçta kurulan, spesifikasyon bazlı PVA suda çözünür çeşitli iş kapsamı film üretilen, birçok mühendis ve çeşitli teknisyenler var, ve biz colledge ve üniversiteler ile birlikte tasarım var, biz yüksek kaliteli ürünler, mükemmel hizmet, iyi fiyat ile ilk seçim olacak ve Çin suda çözünür film endüstrisi yapmak için çalışıyoruz tedarikçi NO1 !!!

Firmamızın ana ürünleri nakış sırtlı için PVA suda çözünür nonwoven kumaş, Kimyasal kullanımı için PVA suda çözünür film, su transferi PVA filmi, balıkçılık PVA çanta, biyo-bozunur köpek çöp torbaları, flushable köpek atık torbaları, pva işlemeli film, pva dikiş iş filmi, çamaşır deterjanı kapsülleri, zirai ilaç filmi,% 100 biyo-bozunur çiçek fideleri pot vb.

Ürün yelpazemizden herhangi biriyle ilgileniyorsanız, lütfen daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Yakın gelecekte sizinle işbirliği ilişkileri kurmak için sabırsızlanıyoruz.

Geçmiş
Şirketimiz 2011 yılında kurulmuştur. 2011'den 2014'e kadar toplam 3 yıl boyunca pva suda çözünür membran ve PLA biyobozunur membran ve ürünlerini geliştirdik. Temmuz 2014 resmi satışları başlattı.

Hizmet
Hizmet:

1. ücretsiz örnek

2. atölye ziyareti

3. 24 saat içinde sorun geribildirim hizmeti

Ekibimiz
1. Satış personeli: 5 kişi

2. Finansal personel: 3 kişi

3. Üretim personeli: 12 kişi

4. Araştırma ve geliştirme personeli: 3 kişi

5. Kalite departmanı: 2 kişi