Ambalaj Torbaları için Polivinil Alkol Ambalajı Pva Suda Çözünür Film

Temel bilgi
Menşe yeri: Jiangsu, Çin
Marka adı: CLLZY
Sertifika: FDA, SGS, TDS
Model numarası: pva-004
Min sipariş miktarı: 10 RULO
Fiyat: US $0.32-0.80/ Square Meter
Ambalaj bilgileri: Karton + Palet
Teslim süresi: 13-15 gün
Ödeme koşulları: L/C, T/T
Yetenek temini: Günlük 4.800 kg
Malzeme: pva kullanım: Ambalaj Filmi
tip: suda çözünür film özellik: suda çözünür
İşlem türü: Şişirme, Döküm Genişlik: 100-2000 mm
uzunluk: 200-1200 m Kalınlık: 25-100 Mikron
Vurgulamak:

pva film roll

,

water soluble plastic film

 

PVA suda çözünür film

 

Suda çözünür plastikler, yüzde 90 polivinil alkolden (PVA), geri kalanı ise bileşik plastikleştiricilerden ve organik katkı maddelerinden oluşur.PVA çözünür bir reçinedir ve tüm maddeler biyolojik olarak parçalanabilir ve ağır ve / veya toksik maddeler içermez.

 

Suda çözünür film, yeşil bir ambalaj malzemesidir ve suda toplam çözünürlük, biyolojik olarak parçalanabilir özellikler, toksik olmayan ve anti-statik özellikler, basılabilirlik, ultraviyole ışığa direnç ve gazlara, yağlara ve grese direnç gibi birçok avantaj sunar.

Suda çözünür ambalaj filmi, çamaşır torbaları olarak kullanımın yanı sıra tarım kimyasallarını, çimento katkı maddelerini veya sıvı deterjanları ve tozları paketlemek için idealdir.

 

Ambalaj Torbaları için Polivinil Alkol Ambalajı Pva Suda Çözünür Film 0

 

Hiper toksik tarımsal kimyasalları paketlemek için CLLZY, manuel doldurma için önceden şekillendirilmiş torbalar olarak veya otomatik şirket içi form, doldurma ve mühürleme için rulo olarak sağlanan tek bir sarılı tabaka formatında suda çözünür film sunar.

 

Çimento katkı maddelerinin hem alkali hem de asitliği yüksektir ve operatörlerin gözlerine ve cildine kolayca zarar verebilir ve hatta çevreyi kirletebilir.Suda çözünür ambalaj kullanmak yalnızca operatörleri korumakla kalmaz, aynı zamanda gerekli dozajları ölçmelerine ve kontrol etmelerine olanak tanır, böylece israfı önler.

 

Çok çeşitli ev ve endüstriyel malzemeler, PVA suda çözünür ambalaj kullanılarak güvenli bir şekilde paketlenebilir ve dağıtılabilir.

Bunlar, sıvı çamaşır deterjanları, deterjan tozları, toz kimyasallar ve boyaları içerir; bunların tümü porsiyon kontrollü ve suda çözünür ambalaj kullanılarak kolayca dağıtılabilir.

 

Ambalaj Torbaları için Polivinil Alkol Ambalajı Pva Suda Çözünür Film 1

 

Suda çözünür film teknik tarihi:

 

Test Öğesi   Standart Dizin
Çekme Dayanımı (MPA) MD 35.4
TD 40.0
Çekme Uzaması (%) MD 226
TD 387
Gencin modülü MD 91.1
TD 95.1
Nemli içerik(%)   5.5
Plastifiyan İçeriği (%)   14.0
 

 

 

 

Ambalaj:

 

Ambalaj Torbaları için Polivinil Alkol Ambalajı Pva Suda Çözünür Film 2Ambalaj Torbaları için Polivinil Alkol Ambalajı Pva Suda Çözünür Film 3Ambalaj Torbaları için Polivinil Alkol Ambalajı Pva Suda Çözünür Film 4Ambalaj Torbaları için Polivinil Alkol Ambalajı Pva Suda Çözünür Film 5

 

 

 

 

 

 

 

 

İletişim bilgileri
admin

Naber : +8613776801668