PVA suda çözünür tişört poşetleri

Temel bilgi
Menşe yeri: Jiangsu, Çin
Marka adı: CLLZY
Sertifika: MSDS, SGS, FDA
Model numarası: pva-003
Min sipariş miktarı: 10000 ADET
Fiyat: US $0.08-$0.24 / Bag
Ambalaj bilgileri: Karton
Teslim süresi: 8-12 gün
Ödeme koşulları: L/C, T/T
Yetenek temini: Günde 20000 adet
Malzeme: pva İşlem türü: Üflemeli Film
boyut: 29 * 48cm Kalınlık: 25-60 mikron
Ağırlık taşıyan: 4-10 kg Sızdırmazlık ve Sap: Isı Yalıtımı
Vurgulamak:

35 Micron PVA Water Soluble Bag

,

Biodegradable PVA Water Soluble Bag

,

pva water soluble biodegradable bag

 
Ürün Açıklaması

 

ÖZELLİK Çevre dostu, biyolojik olarak parçalanabilir, suda çözünür
BOYUT 0,035 MM * 29 + 14 * 52 CM
YAZDIR 1 RENK
UYGULAMA ALIŞVERİŞ YAPMAK
PAKETLEME PAKET BAŞINA 50, CTN BAŞINA 15KG.

 

 

PVA suda çözünür torba

 

Polivinil alkol gibi özel bir hammadde, çevre dostu bir bileşen olan, biyolojik olarak parçalanabilen suda çözünür bir torba halinde polimerize olur, Esas olarak ev ve dış mekan evcil hayvan dışkı temizliği için kullanılır Polivinil alkol (PVA), karbon kaynağı ve enerji olarak kullanılabilen bir vinil polimerdir bakteriler tarafından.Bakteri ve enzimlerin etkisi altında 46 günde% 75 oranında parçalanabilir.Petrol dışı yoldan büyük ölçekte üretilebilen bir tür biyolojik olarak parçalanabilen makromolekül materyaline aittir.

 

PVA biyolojik olarak parçalanabilir malzeme, gömüldükten sonraki 90 gün içinde tamamen biyolojik olarak suya ve karbondioksite ayrışabilir.İnsan vücuduna ve çevreye zararlı maddeler içermez.


Kullanıldığında, daha az su içeriğine sahip nesneler ıslak ortamda doğal olarak ayrışabilir ve bu da okyanusu kirletmez.

 

Bu ürün, biyolojik olarak parçalanabilir özelliklere ve su çözeltisine sahip bir tür çevre dostu malzemedir, suda tamamen çözülebilir.Doğal ortamda, mikroplar nihayetinde ürünü karbondioksit ve suya dönüştürür.Doğal ortama döndükten sonra toprak iyileştirme etkisine sahiptir.

 

 

Avantajı

 

1. Fabrikamız, suda çözünür taşıma çantaları olarak kullanılmak üzere özel olarak hazırlanmış PVA + Nişasta ile yapılmış bir dizi suda çözünür tişört poşeti (PVA) sunmaktadır.

 

2. Formülasyonunda nişasta bulunması, suda çözünür taşıma torbasının yağmur altında veya yüksek yoğuşmalı ürün içeren ürünlerde kullanılmasına izin verir.

 

3. Bu suda çözünür tişört poşetleri, çevre dostu bir çanta arayan süpermarketler, alışveriş merkezleri, perakende mağazaları veya marketler için mükemmel bir seçenektir.

 

4. Suda çözünür torbalar, sıcak suyla temas halinde tamamen çözülür ve bu da onları geleneksel plastiklerin yerini almak için mükemmel bir seçenek haline getirir.

 

 

 

 


 

İletişim bilgileri
admin

Naber : +8613776801668