Mesaj gönder
Bizimle iletişim kur
lucifer

Changzhou Greencradleland Macromolecule Materials Co., Ltd.

Biyobozunur malzemeler kullanın white Beyaz kirliliği reddetme!

  • Changzhou Greencradleland Macromolecule Materials Co., Ltd.
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Batı Avrupa, Orta Doğu
İş türü: Üretici, İhracatçı
Markalar CLLZY No. Çalışanları 80~100
Yıllık satış 3570000-5710000 Yıl kurulan 2011
İhracat p.c 70% - 80%
Giriş

Changzhou Green Cradleland Macromolecule Materials Co., Ltd, Şangay-Nanjing Otoyolu yakınında, Sarı Nehir Yolu, Changzhou Yeni Bölgesi'nde bulunan Xuejia, Çin'in Jiangsu Eyaletine ihracat yapmaktadır.Her zaman suda çözünür film ve suda çözünür nonwoven kumaş geliştirme, üretim, satışa odaklandığımız profesyonel bir şirketiz.

 

Firmamız suda çözünür ürünleri yüksek sıcaklıkta düşük sıcaklıkta, hızlı eriyen ertelemeli eriyik ve diğer PVA film ve su ile çözünebilen pva nonwoven kumaşlar ile üretmektedir.

Tayvan'dan tüm üretim makineleri, ISO 9000'i takip ettiğimiz kaliteli systerm, ürünümüz aynı fiyata diğerlerinden daha iyi Başlangıçta, dünya çapında destek veren müşteriler tarafından kurulan iş yelpazemiz, şartname bazlı PVA suda çözünür Film üretildi, birçok mühendis ve birkaç teknisyen var ve kolaj ve üniversitelerle birlikte tasarladık, yüksek kaliteli ürünler, mükemmel hizmet, iyi fiyat ile ilk tercihiniz olacağız ve Çin suda çözünür film endüstrisini yapmak için çaba göstereceğiz tedarikçi NO1 !!!

 

Firmamızın ana ürünlerimiz nakış altlığı için PVA suda çözünür nonwoven kumaş, Kimyasal kullanım için PVA suda çözünür film, su transfer PVA film, balıkçılık PVA torbaları, biyolojik olarak parçalanabilir köpek atık torbaları, yıkanabilir köpek atık torbaları, pva işlemeli film, pva dikiş iş filmi, çamaşır deterjanı bölmeleri, tarımsal kimyasal film,% 100 biyo-bozunur çiçek tohumları saksı vb.

 

Ürün yelpazemizden herhangi biriyle ilgileniyorsanız, lütfen daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.Yakın gelecekte sizinle işbirliği ilişkileri kurmayı dört gözle bekliyoruz.

Geçmiş
Şirketimiz 2011 yılında kurulmuştur. 2011'den 2014'e kadar toplam 3 yıl boyunca pva suda çözünür membran ve PLA biyobozunur membran ve ürünlerini geliştirdik. Temmuz 2014 resmi satışları başlattı.

Hizmet
Hizmet:

1. ücretsiz örnek

2. atölye ziyareti

3. 24 saat içinde sorun geribildirim hizmeti

Ekibimiz
1. Satış personeli: 5 kişi

2. Finansal personel: 3 kişi

3. Üretim personeli: 12 kişi

4. Araştırma ve geliştirme personeli: 3 kişi

5. Kalite departmanı: 2 kişi