Ambalaj Tarımsal Kimyasal PVA Suda Çözünür Film, Suda Çözünür Plastik Film

Temel bilgi
Menşe yeri: Jiangsu, Çin
Marka adı: CLLZY
Sertifika: FDA,SGS
Model numarası: PVALZY002
Min sipariş miktarı: 10 RULO
Fiyat: US $0.30-0.70/ Square Meter
Ambalaj bilgileri: Karton + Palet
Teslim süresi: 12-15 gün
Ödeme koşulları: L/C, T/T
Yetenek temini: Günde 4.500 kg
Malzeme: PVA Kullanım: Ambalaj Film
Türü: suda çözünür film Özelliği: Suda çözünür
İşlem türü: Şişirme, Döküm Genişlik: 100-1800 mm
Uzunluğu: 100-1000 m Kalınlığı: 30-75 mikron
Vurgulamak:

pva film roll

,

water soluble plastic film

Ambalaj Filmi / Çanta

PVA film, çevre için güvenli ve suda veya atıkta bertaraf edildiğinde tamamen biyolojik olarak bozunabilen bir ambalaj malzemesidir.PVA filmler, çoklu ambalaj malzemesi formlarıyla kullanılmak üzere optimum gerilme mukavemetine ve esnekliğe sahiptir. tüketicilere ürünlerin doğru dozlanması ve toksik / tehlikeli ürünlerin güvenli kullanımı / depolanması konusunda yardımcı olan yenilik. PVA filmi, zirai kimyasallar, boyalar, çimentolar, gıda katkı maddeleri, balık yemi, tohumlar, kirli çamaşırlar, tuvalet blokları, toz ve sıvı deterjanların vb.

1. Tarımsal Kimyasal Film

Tarımda kullanılan kimyasallar genellikle çok toksiktir, ciddi kirliliğe neden olur ve sağlığımızı tehlikeye sokar. Bu nedenle, insanlar tarımsal ambalaj malzemelerine daha fazla dikkat ediyorlar. Uzun süre kullanılmasına rağmen, düzenli tarımsal ambalajlama kimyasallarının üç ana dezavantajı vardır. İlk olarak, sıvı tarım kimyasalları kolayca kırılabilir ve toksik kimyasal sızıntısına neden olan cam şişelerde paketlenir. İkincisi, ambalajda kalan fazla miktarda büyük miktarda kimyasal atık üretir. Üçüncüsü, artıklarla birlikte tarımsal kimyasal ambalajlar nehirlerde, perçinlerde, çiftliklerde veya pişmiş topraklarda atılırsa, uzun vadede çevreye zararlı olabilecek toprağı ve suyu kirletir.

2. Çimento / Boya / Enzim Filmi

Çimento katkıları / boyaları / enzimleri alkali, asidik ve nötrdür. Dış mekanlarda yaygın olarak kullanılan çimento katkı maddeleri, kontrol edilmezse, operatörlerin gözlerinde ve cildinde kolayca yaralanmaya neden olabilir. Operatörler, kişisel zararları önlemek için çeşitli koruyucu giysi ve aksesuarlar kullanarak kendilerini korurlar. Son zamanlarda, kirliliği en aza indirmek ve ürünün üretim sürecinde tutarlı bir doz sağlamak için boya, çimento katkı maddeleri ve enzimin ambalajlanmasında pva filmlerin kullanımında bir artış olmuştur. PVA film kullanarak, karıştırma işlemleri basitleşti ve katkı önlemleri daha kesin.

3. Sıvı Deterjanlar

Bu uygulama, birim dozaj miktarlarında sıvı deterjan ürünlerinin verilmesi için pva film ambalaj kullanma ilkesine dayanmaktadır. Sıvı deterjan bileşenlerinin aktif konsantresi pva filmlerde paketlenir. Filmimiz, paketleme, nakliye, depolama ve kullanım amaçları için sıvı deterjanla uyumlu olacak şekilde formüle edilmiştir.

4. Çamaşır Torbaları

pva film çamaşır torbaları, hastane çalışanlarının kontamine giysiler ve yataklarla teması en aza indirmek için hastanelerde kullanılmaktadır. Kirli çamaşırlar daha sonra doğrudan çamaşır makinesine konulan bu özel torbalara konur. PVA film suda çözünür olduğu için torbalar çözülür ve pis su ile drenajda yıkanır. Yıkama döngüsünün tamamlanmasından sonra, temiz giysiler çamaşır makinesinden çıkarılır.

PVA suda çözünür film / torba özellikleri:

Packaging:

İletişim bilgileri
admin

Naber : +8613776801668