Ambalaj Tarımsal Kimyasal PVA Suda Çözünür Film, Suda Çözünür Plastik Film

Temel bilgi
Menşe yeri: Jiangsu, Çin
Marka adı: CLLZY
Sertifika: FDA, SGS
Model numarası: pva-004
Min sipariş miktarı: 10 RULO
Fiyat: US $0.30-0.70/ Square Meter
Ambalaj bilgileri: Karton + Palet
Teslim süresi: 12-15 gün
Ödeme koşulları: L/C, T/T
Yetenek temini: Günde 4.500 kg
Malzeme: pva kullanım: Ambalaj Filmi
tip: suda çözünür film özellik: suda çözünür
İşlem türü: Şişirme, Döküm Genişlik: 100-1800 mm
uzunluk: 100-1000 m Kalınlık: 30-75 mikron
Vurgulamak:

pva film roll

,

water soluble plastic film

 

Ambalaj Filmi / Çantası

 

PVA film, çevreye zarar vermeyen ve suya veya atığa atıldığında tamamen biyolojik olarak parçalanabilen bir ambalaj malzemesidir.PVA filmler, birden fazla ambalaj malzemesi formuyla kullanılmak üzere optimum gerilme mukavemetine ve esnekliğe sahiptir.PVA film, çevre dostudur. Tüketiciye ürünlerin hassas dozajlanması ve toksik / tehlikeli ürünlerin güvenli bir şekilde taşınması / depolanması konusunda yardımcı olan yenilik.PVA film, zirai ilaçların, boyaların, çimentoların, gıda katkı maddelerinin, balık yemlerinin, tohumların, kirli giysilerin, tuvalet bloklarının, toz ve sıvı deterjanların vb. Ambalajlanmasında kullanılır. Bu benzersiz ürün, ambalaj endüstrisinin geleceğini kökten değiştirebilir.

 

1. Agro Chemical Film

 

Tarımda kullanılan kimyasallar genellikle oldukça zehirlidir, ciddi kirliliğe neden olur ve sağlığımızı tehlikeye atar.Bu nedenle insanlar tarımsal ambalaj malzemelerine daha fazla önem veriyor.Uzun süre kullanılmasına rağmen, normal tarımsal paketleme kimyasallarının üç ana dezavantajı vardır.Öncelikle sıvı tarım kimyasalı, kolayca kırılabilen ve toksik kimyasal sızıntısına neden olan cam şişelerde paketlenir.İkincisi, ambalajda kalan çok miktarda artık büyük miktarda kimyasal atık üretir.Üçüncüsü, artıklarla birlikte tarımsal kimyasal ambalajlar nehirlere, derelere, tarlalara veya topraklara vb. Atılırsa, uzun vadede çevreye zarar verecek olan toprağı ve suyu kirletecektir.

 

Ambalaj Tarımsal Kimyasal PVA Suda Çözünür Film, Suda Çözünür Plastik Film 0

 

2. Çimento / Boya / Enzim Filmi

 

Çimento katkı maddeleri / boyaları / enzimleri doğada alkali, asidik ve nötrdür.Dış mekanda yaygın olarak kullanılan çimento katkı maddeleri, kontrol edilmezse, operatörlerin gözlerine ve cildine kolayca zarar verebilir.Operatörler, kişisel zararlardan kaçınmak için çeşitli koruyucu giysiler ve aksesuarlar kullanarak kendilerini korurlar.Son zamanlarda, kirliliği en aza indirmek ve ürünün imalat sürecinde tutarlı bir doz sağlamak için boya, çimento katkı maddeleri ve enzim ambalajlarında pva film kullanımında artış olmuştur.PVA film kullanılarak, karıştırma işlemleri basit hale geldi ve katkı önlemleri daha kesin hale geldi.

 

Ambalaj Tarımsal Kimyasal PVA Suda Çözünür Film, Suda Çözünür Plastik Film 1

 

3.Sıvı Deterjanlar

 

Bu uygulama, sıvı deterjan ürünlerinin birim dozaj miktarlarını iletmek için pva film ambalajı kullanma prensibine dayanmaktadır.Sıvı deterjan bileşenlerinin aktif konsantresi pva filmlerinde paketlenmiştir.Filmimiz paketleme, nakliye, depolama ve kullanım amaçlarıyla sıvı deterjanla uyumlu olacak şekilde formüle edilmiştir.

 

Ambalaj Tarımsal Kimyasal PVA Suda Çözünür Film, Suda Çözünür Plastik Film 2

 

4. Çamaşır Torbaları

 

pva filmli çamaşır torbaları, hastanelerde çalışanların kontamine giysiler ve yatak örtüleri ile temasını en aza indirmek için kullanılmaktadır.Kirli parçalar bu özel poşetlere konur ve daha sonra doğrudan çamaşır makinesine yerleştirilir.Pva film suda çözündüğü için torbalar çözülür ve kirli su ile kanalizasyona doğru yıkanır.Yıkama döngüsü tamamlandığında temiz giysiler çamaşır makinesinden çıkarılır.

 

Ambalaj Tarımsal Kimyasal PVA Suda Çözünür Film, Suda Çözünür Plastik Film 3

 

 

 

PVA suda çözünür film / torbanın özellikleri:

 

Ambalaj Tarımsal Kimyasal PVA Suda Çözünür Film, Suda Çözünür Plastik Film 4

 

 

Ambalaj:

 

Ambalaj Tarımsal Kimyasal PVA Suda Çözünür Film, Suda Çözünür Plastik Film 5Ambalaj Tarımsal Kimyasal PVA Suda Çözünür Film, Suda Çözünür Plastik Film 6Ambalaj Tarımsal Kimyasal PVA Suda Çözünür Film, Suda Çözünür Plastik Film 7Ambalaj Tarımsal Kimyasal PVA Suda Çözünür Film, Suda Çözünür Plastik Film 8

 

 

 

 

 

 

 

 

İletişim bilgileri
admin

Naber : +8613776801668