Mesaj gönder

Ambalaj Agro Chemical PVA Suda Çözünür Film, Suda Çözünür Plastik Film

500 KG
MOQ
US $6.30-$7.70 /kg
fiyat
Ambalaj Agro Chemical PVA Suda Çözünür Film, Suda Çözünür Plastik Film
Özellikleri Fotoğraf Galerisi Ürün Açıklaması Fiyat talebi
Özellikleri
Teknik Özellikler
Malzeme: PVA
Kullanımı: Ambalaj Filmi
Türü: suda çözünür film
Özellik: Suda çözünür
İşleme türü: Şişirme, Döküm
Genişliği: 100-1800mm
Uzunluk: 100-1000m
Kalınlığı: 30-75 mikron
Vurgulamak:

pva film rulo

,

suda çözünür plastik film

Temel bilgiler
Menşe yeri: Jiangsu, Çin
Marka adı: CLLZY
Sertifika: FDA, SGS
Model numarası: pva-004
Ödeme & teslimat koşulları
Ambalaj bilgileri: karton ve palet
Teslim süresi: 12-15 gün
Ödeme koşulları: L/C, T/T, D/P
Yetenek temini: Günde 4.500 kg
Ürün Açıklaması

Paketleme filmi / torba

 

PVA filmi, çevre için güvenli ve suya veya atıklara atıldığında tamamen biyolojik olarak ayrıştırılabilir bir ambalaj malzemesidir.PVA filmleri, çeşitli ambalaj malzemeleri ile kullanılmak için optimum germe dayanıklılığına ve esnekliğe sahiptir.PVA filmi, tüketicilere ürünlerin kesin dozajlanmasında ve toksik/tehlikeli ürünlerin güvenli bir şekilde ele alınmasında/saklanmasında yardımcı olan çevre dostu bir yeniliktir.boyalar, çimentolar, gıda katkı maddeleri, balık yemleri, tohumlar, kirli kıyafetler, tuvalet blokları, toz ve sıvı deterjanlar vb. Bu eşsiz ürün ambalaj endüstrisinin geleceğinde devrim yaratabilir.

 

1Tarımsal Kimyasal Film

 

Tarımda kullanılan kimyasallar genellikle son derece toksiktir, ciddi kirliliğe neden olur ve sağlığımızı tehlikeye sokar.Uzun süredir kullanılıyor olmasına rağmenNormal tarımsal ambalaj kimyasallarının üç ana dezavantajı vardır.ve zehirli kimyasalların sızmasına neden olur.İkinci olarak, ambalajlarda çok fazla atık büyük miktarda kimyasal atık üretir.Çiftlik veya arazi, vb. toprak ve suyu kirletecek ve bu da uzun vadede çevre için tehlikeli olacaktır.

 

Ambalaj Agro Chemical PVA Suda Çözünür Film, Suda Çözünür Plastik Film 0

 

2Çimento/boya/enzim filmi

 

Çimento katkı maddeleri/boya maddeleri/enzimleri alkali, asidik ve tarafsızdır. Genellikle açık havada kullanılan çimento katkı maddeleri, kontrol edilmezse, operatörlerin gözlerine ve cildine kolayca zarar verebilir.Operatörler, kişisel yaralanmalardan kaçınmak için çeşitli koruyucu kıyafetler ve aksesuarlar kullanarak kendilerini korurlarSon zamanlarda, boyaların ambalajında pva filmlerinin kullanımı arttı.çimento katkı maddeleri ve enzimler, kirliliği en aza indirmek ve ürünün üretim sürecinde tutarlı bir doz sağlamak içinPVA filmi kullanılarak karıştırma işlemleri basitleşti ve katkı maddeleri ölçümleri daha kesin oldu.

 

Ambalaj Agro Chemical PVA Suda Çözünür Film, Suda Çözünür Plastik Film 1

 

3.Sıvı deterjanlar

 

Bu uygulama, sıvı deterjan ürünlerinin birim dozaj miktarlarını teslim etmek için pva film ambalajı kullanma ilkesine dayanmaktadır.Sıvı deterjan içeriklerinin aktif konsantratı pva filmlerinde paketlenir.Filmimiz, paketleme, nakliye, depolama ve kullanım amaçlı sıvı deterjanla uyumlu hale getirir.

 

Ambalaj Agro Chemical PVA Suda Çözünür Film, Suda Çözünür Plastik Film 2

 

4Çamaşır torbaları.

 

pva film çamaşır poşetleri hastanelerde, hastane çalışanlarının kirli giysiler ve yatak çamaşırlarıyla temasını en aza indirmek için kullanılır. Kirli eşyalar bu özel poşetlere yerleştirilir,daha sonra doğrudan çamaşır makinesine yerleştirilirPVA filmi suda çözünür olduğundan, torbalar çözülür ve kirli suyla kanalizasyona yıkılır.Temiz kıyafetler çamaşır makinesinden çıkarılır.

 

Ambalaj Agro Chemical PVA Suda Çözünür Film, Suda Çözünür Plastik Film 3

 

 

 

Suda çözünen PVA filminin / torbanın özellikleri:

 

Ambalaj Agro Chemical PVA Suda Çözünür Film, Suda Çözünür Plastik Film 4

 

 

Paketleme:

 

Ambalaj Agro Chemical PVA Suda Çözünür Film, Suda Çözünür Plastik Film 5Ambalaj Agro Chemical PVA Suda Çözünür Film, Suda Çözünür Plastik Film 6

Önerilen Ürünler
Bizimle temasa geçin
Tel : +8613776801668
Kalan karakter(20/3000)