Dayanıklı Soğuk Suda Çözünür Film, Pva Film Rulosu 25-80 Mikron Kalınlık

Temel bilgi
Menşe yeri: Jiangsu, Çin
Marka adı: CLLZY
Sertifika: FDA,SGS,TDS
Model numarası: PVALZY002
Min sipariş miktarı: 10 RULO
Fiyat: US $0.32-0.80/ Square Meter
Ambalaj bilgileri: Karton + Palet
Teslim süresi: 13-15 gün
Ödeme koşulları: L/C, T/T
Yetenek temini: Günlük 4.800 kg
Malzeme: PVA Kullanım: Ambalaj Film
Türü: suda çözünür film Özelliği: Suda çözünür
İşlem türü: Şişirme, Döküm Genişlik: 100-2000 mm
Uzunluğu: 200-1200 m Kalınlığı: 25-100 mikron
Vurgulamak:

pva film roll

,

water soluble plastic film

Giriş:

Biz önde gelen tedarikçilerinden ve suda çözünür film ihracatçılarındandır. Bunlar yenilikçi tasarımlar, desen ve stiller halinde mevcuttur.

Suda çözünür PVOH filmi, ortak bir plastik film görünümünde suda çözünür polimerlerden yapılır. Oda sıcaklığında suda tamamen çözünme özelliğine sahiptir. Çözünmüş film, şeker veya kahve gibi suda kaybolur ve filmin bileşenleri görünüşlerini değiştirir, ancak suda çözünmüş katılar halinde mevcut kalır.

Çözünme hızı ajitasyon, su sıcaklığı, su miktarı ve filmin kalınlığına bağlıdır. PVOH, sadece memnun kullanıcılar tarafından değil, aynı zamanda tamamen biyolojik olarak bozunabilir olduğundan tarım kimyasalları ve pestisitlerin bu biyolojik olarak çözünebilir filmde paketlenmesini şiddetle tavsiye eden çoklu kullanımları ile devrim niteliğinde bir film olduğunu kanıtlamıştır. çevre için güvenli ve geleceği zamanla bu filmin kullanımı sadece artmakla kalmayacak, aynı zamanda biyobozunurluğu nedeniyle vazgeçilmez olacak, çoklu kullanımlarla çevre dostu.

PVA Filminin Çözünme Zamanı
(örneğin: kalınlık: 30um sıcaklık: 25 ℃.)

tip
Çözünmenin başlangıcı (sn.)
Toplam çözünme (saniye)
Hızlı
<25 sn.
<5 dakika
Orta
<5 dakika
<50 dakika
Zor
sıcaklık 40 under altında olduğunda çözünemez
sıcaklık 80 over üzerinde olduğunda toplam çözünme

Çözünme zamanına göre, filmin üç türü vardır: Hızlı, Orta ve Zor. Daha kalın film yavaş yavaş çözünür ve sıcaklık ne kadar yüksek olursa film suda daha hızlı çözünür.

madde
Hızlı çözünür film
Orta Çözünür Film
Zor
çözünür film
Uygulamalar
Zirai ilaç ambalajları, Herbisit ambalaj torbaları,
Suni saçlı, Nakış, Temizlik ürünleri ambalaj torbaları, Çamaşır torbaları,
Tohum bantları, Gıda ambalajları için bileşik filmler, Çamaşır torbaları
Tekstil ambalaj poşetleri, Ambalaj tampon tamponu, Çamaşır torbaları, Mod bırakma

 


Uygulamalar:
1. Suda Çözünür Çamaşır Torbası

Suda çözünür çamaşır torbaları, bulaşıcı bileşenlerin yayılmasını önlemek için güvenlik ve yüksek sıhhi standartların hayati olduğu tıbbi endüstride etkili bir kapalı taşıma sistemidir. Kirlenmiş çamaşırlar veya giysiler, çamaşır makinesine veya atma noktasına dolum noktasından suda çözünür bir torbada izole edildiğinde kullanım daha güvenlidir. Çözünür PVA torbaları nemli çamaşırları işlemek için yapılır. Torbalar çamaşırlarda tamamen çözülür ve kontamine ambalaj atığı kalmaz. Ayrıca, PVA torbaları biyolojik olarak parçalanabilir ve koku bariyeri özelliklerine sahiptir.

2. Nakış

Proksimal kumaş olarak suda çözünür PVA film kullanılarak, kağıt kullanmaktan daha fazla zaman kazanılabilir. Suda çözünür PVA filmi boyutsal kararlılığı artırır, daha güzel nakış yapabilirsiniz. Suda çözünür PVA filmi soğuk su ile çözülebilir, böylece filmi kıyafetlere zarar vermeden yıkayabilirsiniz.
Nakışta kullanılan suda çözünür PVA filmin diğer filmlere göre avantajları vardır. Toksik değildir ve tamamen çözülebilir, tel çekme, düğüm noktası, tel kopması, ofset yönü vb. Üretmez. Çok kafalı nakış makinesi için uygundur. Yüksek sıcaklıkta tekstil deformasyonu ve solmasını önleyebileceğinden, dokunmamış kumaşların yerini alır.

3. Tarım Kullanımı

Tohumlar suda çözünür PVA film kullanılarak düzenli aralıklarla bant şeklinde paketlenir. Yeryüzüne gömüldüğünde düzenli aralıklarla çimlendiği için, marş emeği kurtarılabilir. Çim tohumları ve çiçeklerin suda çözünür PVA filmine yapışması ve tabaka haline getirilmesi sırasında iş sadeleştirmeye çalışılabilir. Sadece tohumların rüzgarla uçmasını ve hayvanlar tarafından yenilmesini önleyemez. Ama aynı zamanda nemi kumda tutabilir.

4. kimyasal ambalaj

Tarım kimyasalları genellikle yüksek konsantrasyon ve hipertoksisite problemlerine sahiptir ve insana zarar verir. PVA filmi kullanılıyorsa, zehirlilik veya uyarıcı maddelerden kaynaklanan enfeksiyon büyük ölçüde azaltılabilir.

Packaging:

İletişim bilgileri
admin

Naber : +8613776801668