Dayanıklı Soğuk Suda Çözünür Film, Pva Film Rulosu 25-80 Mikron Kalınlık

Temel bilgi
Menşe yeri: Jiangsu, Çin
Marka adı: CLLZY
Sertifika: FDA, SGS, TDS
Model numarası: pva-004
Min sipariş miktarı: 10 RULO
Fiyat: US $0.32-0.80/ Square Meter
Ambalaj bilgileri: Karton + Palet
Teslim süresi: 13-15 gün
Ödeme koşulları: L/C, T/T
Yetenek temini: Günlük 4.800 kg
Malzeme: pva kullanım: Ambalaj Filmi
tip: suda çözünür film özellik: suda çözünür
İşlem türü: Şişirme, Döküm Genişlik: 100-2000 mm
uzunluk: 200-1200 m Kalınlık: 25-100 Mikron
Vurgulamak:

pva film roll

,

water soluble plastic film

Ürün Açıklaması

 

Suda çözünür filmlerin önde gelen tedarikçilerinden ve ihracatçılarından biriyiz.Bunlar yenilikçi tasarım, desen ve stillerde mevcuttur.

 

Suda çözünür PVOH film, yaygın bir plastik film görünümüne sahip, suda çözünür polimerlerden yapılır.Oda sıcaklığında suda tamamen çözünme özelliğine sahiptir.Çözünmüş film, şeker veya kahve gibi suda kaybolur ve filmin bileşenleri görünüşlerini değiştirir ancak suda çözünmüş katılar olarak mevcut kalır.

 

Çözünme hızı, çalkalama, su sıcaklığı, su miktarı ve film kalınlığına bağlıdır.PVOH, yalnızca memnun kullanıcılar tarafından değil, aynı zamanda ÇEVRE KORUMA AJANSI (EPA) tarafından kabul edilen ve takdir edilen çoklu kullanımlarıyla devrim niteliğinde bir film olduğunu kanıtladı, tamamen biyolojik olarak parçalanabilir olduğu için bu suda çözünür filmde tarım kimyasalları ve pestisitlerin paketlenmesini şiddetle tavsiye ediyor ve çevre için güvenli ve zamanla bu filmin kullanımı sadece artacak değil, aynı zamanda biyolojik olarak parçalanabilirliği nedeniyle de vazgeçilmez, çoklu kullanımlarla çevre dostu.

 

PVA Filminin Çözülme Zamanı
(örneğin: kalınlık: 30um sıcaklık: 25 ℃.)

 

Tür
Çözülme başlangıcı (sn.)
Toplam çözünme (sn.)
Hızlı
<25 saniye
<5 dakika
Orta
<5 dakika
<50 dakika
Zor
sıcaklık 40 ℃ altında olduğunda çözülemez
sıcaklık 80 ℃ üzerinde olduğunda toplam çözünme

 

Çözünme zamanına göre filmin üç türü vardır: Hızlı, Orta ve Zor.Daha kalın film yavaşça çözünür ve sıcaklık ne kadar yüksek olursa film suda o kadar hızlı çözünür.

 

 

Öğe
Hızlı çözünür film
Orta Çözünür Film
Zor
çözünür film
 
Uygulamalar
Zirai ilaç paketleme, Herbisit paketleme torbaları,
Suni saçlı, Nakış, Temizlik ürünleri paketleme torbaları, Çamaşır torbaları,
Tohum bantları, Gıda paketleme için Bileşik film, Çamaşır torbaları
Tekstil ambalaj poşetleri, Ambalajın tampon havası, Çamaşır poşetleri, Mod yayınlama

 


Uygulamalar:
 
1. Suda Çözünür Çamaşır Torbası

 

Suda çözünen çamaşır torbaları, bulaşıcı bileşenlerin yayılmasını önlemek için güvenliğin ve yüksek sağlık standartlarının hayati önem taşıdığı tıp endüstrisinde etkili bir kapalı taşıma sistemidir.Kontamine keten veya giysi doldurma noktasından çamaşır makinesine veya imha noktasına kadar suda çözünür bir poşet içinde izole edildiğinde kullanım daha güvenlidir.Çözünür PVA torbaları, nemli çamaşırları işlemek için yapılmıştır.Torbalar çamaşır içinde tamamen çözülerek kontamine ambalaj atığı bırakmaz.Ek olarak, PVA torbaları biyolojik olarak parçalanabilir ve koku bariyer özelliklerine sahiptir.

 

Dayanıklı Soğuk Suda Çözünür Film, Pva Film Rulosu 25-80 Mikron Kalınlık 0

 

2. Nakış

 

Proksimal kumaş olarak suda çözünür PVA filmi kullanılarak, zamandan kağıt kullanmaktan daha fazla tasarruf edilebilir.Suda çözünür PVA filmi boyutsal kararlılığı artırır, daha güzel nakışlar yapabilirsiniz.Suda çözünür PVA filmi soğuk suyla çözülebilir, böylece giysilere zarar vermeden filmi yıkayabilirsiniz.
Nakışta kullanılan suda çözünür PVA filminin diğer filmlere göre avantajları vardır.Toksik değildir ve tamamen çözülebilir, tel çekme, düğüm noktası, tel kırma, ofset yönü vb. Üretmez. Çok kafalı nakış makinelerine uygundur.Yüksek sıcaklıkta tekstilin deformasyonunu ve solmasını önleyebildiği için dokunmamış kumaşların yerini alır.

 

Dayanıklı Soğuk Suda Çözünür Film, Pva Film Rulosu 25-80 Mikron Kalınlık 1

 

3. Tarım Kullanımı

 

Tohumlar, suda çözünür PVA film kullanılarak düzenli aralıklarla bant şeklinde paketlenir.Toprağa gömüldüğünde düzenli aralıklarla filizlendiği için itlafın emeği kurtarılabilir.Çimlerin tohumları yapılırken ve çiçekler suda çözünür PVA filmine yapıştırılırken ve onu tabaka haline getirirken işi basitleştirmeye çalışılabilir.Sadece tohumların rüzgarla uçup gitmesini ve hayvanlar tarafından yenmesini engelleyemez.Ama aynı zamanda kumdaki nemi de tutabilir.

 

Dayanıklı Soğuk Suda Çözünür Film, Pva Film Rulosu 25-80 Mikron Kalınlık 2

 

4. Kimyasal paketleme

 

Tarım kimyasalı genellikle yüksek konsantrasyon ve hipertoksisite problemlerine sahiptir ve insana zarar verir.PVA filmi kullanılıyorsa, zehirlilikten veya uyarıcı malzemelerden gelen enfeksiyon büyük ölçüde azaltılabilir.

 

Dayanıklı Soğuk Suda Çözünür Film, Pva Film Rulosu 25-80 Mikron Kalınlık 3

 

 

Ambalaj:

 

Dayanıklı Soğuk Suda Çözünür Film, Pva Film Rulosu 25-80 Mikron Kalınlık 4Dayanıklı Soğuk Suda Çözünür Film, Pva Film Rulosu 25-80 Mikron Kalınlık 5Dayanıklı Soğuk Suda Çözünür Film, Pva Film Rulosu 25-80 Mikron Kalınlık 6Dayanıklı Soğuk Suda Çözünür Film, Pva Film Rulosu 25-80 Mikron Kalınlık 7

 

 

 

 

 

 

 

 

İletişim bilgileri
admin

Naber : +8613776801668