Mesaj gönder

Dayanıklı Soğuk Suda Çözünür Film, PVA Film Rulosu 25-80 Mikron Kalınlık

Temel bilgi
Menşe yeri: Jiangsu, Çin
Marka adı: CLLZY
Sertifika: SGS, MSDS, CE
Model numarası: pva-002
Min sipariş miktarı: 500 KG
Fiyat: US $6.5-7.5/kg
Ambalaj bilgileri: Karton + Palet
Teslim süresi: 10-12 GÜN
Ödeme koşulları: L/C, T/T
Yetenek temini: günde 2.000 kg
Malzeme: PVA kullanım: Ambalaj Filmi
Tip: suda çözünür film Özellik: suda çözünür
İşleme Türü: Şişirme, Döküm Genişlik: 100-2000 mm
Uzunluk: 200-1200 m Kalınlık: 25-100 mikron
Vurgulamak:

pva film rulo

,

suda çözünür plastik film

Suda çözünür filmlerin önde gelen tedarikçilerinden ve ihracatçılarından biriyiz.Bunlar yenilikçi tasarımlarda, desenlerde ve stillerde mevcuttur.

 

Suda çözünür PVOH filmi, sıradan bir plastik film görünümüne sahip suda çözünür polimerlerden yapılır.Oda sıcaklığında suda tamamen çözünme özelliğine sahiptir.Çözünen film şeker veya kahve gibi suda kaybolur ve filmin içerikleri görünüşlerini değiştirir ancak suda çözünmüş katılar olarak varlığını sürdürür.

 

Çözünme hızı çalkalamaya, su sıcaklığına, su miktarına ve filmin kalınlığına bağlıdır.PVOH, yalnızca memnun kullanıcılar tarafından kabul edilip övgüyle karşılanan çoklu kullanımlarıyla devrim niteliğinde bir film olduğunu kanıtladı, aynı zamanda ÇEVRE KORUMA AJANSI tamamen biyolojik olarak parçalanabilir ve güvenli olduğu için bu suda çözünür filmde tarım kimyasalları ve böcek ilaçlarının paketlenmesini şiddetle tavsiye ediyor. çevre ve zamanla bu filmin kullanımı artacak, aynı zamanda biyolojik olarak parçalanabilirliği nedeniyle vazgeçilmez, birden fazla kullanım ile çevre dostu.

 

PVA Filminin Çözünme Süresi
(ör: kalınlık:30um sıcaklık:25°C.)

 

Tip
Çözünmenin başlangıcı (sn.)
Toplam çözünme (sn.)
Hızlı
<25 saniye
<5 dakika
Orta
<5 dakika
<50 dakika
Zor
sıcaklık 40 ° C'nin altındayken çözülemez
sıcaklık 80℃ üzerinde olduğunda toplam çözünme

 

Çözülme süresine göre filmin Hızlı, Orta ve Zor olmak üzere üç çeşidi vardır.Daha kalın film yavaşça çözünür ve sıcaklık ne kadar yüksek olursa, film suda o kadar hızlı çözünür.

 

 

Öğe
hızlı çözünür film
Orta Çözünür Film
Zor
çözünür film
 
Uygulamalar
Zirai ilaç ambalajı, Herbisit ambalaj poşetleri,
Suni Saç, Nakış, Temizlik Ürünleri Paketleme Poşetleri, Çamaşır Poşetleri,
Tohum bantları, Gıda ambalajları için bileşik film, Çamaşır torbaları
Tekstil ambalaj poşetleri, Ambalajın tampon havası, Çamaşır poşetleri, Modu serbest bırakma

 


Uygulamalar:
 
1. Suda Çözünür Çamaşır Torbası

 

Suda çözünür çamaşır torbaları, bulaşıcı bileşenlerin yayılmasını önlemek için güvenlik ve yüksek sağlık standartlarının hayati önem taşıdığı tıp endüstrisinde etkili bir kapalı taşıma sistemidir.Kontamine çarşaf veya giysi, dolum noktasından çamaşır makinesine veya imha noktasına kadar suda çözünür bir torba içinde izole edildiğinde taşıma daha güvenlidir.Çözünür PVA torbaları, nemli çamaşırları işlemek için yapılmıştır.Torbalar çamaşırların içinde tamamen çözünür ve kontamine ambalaj atığı bırakmaz.Ek olarak, PVA torbaları biyolojik olarak parçalanabilir ve koku bariyeri özelliklerine sahiptir.

 

Dayanıklı Soğuk Suda Çözünür Film, PVA Film Rulosu 25-80 Mikron Kalınlık 0

 

2. Nakış

 

Proksimal bez olarak suda çözünür PVA film kullanılarak kağıt kullanılmasına göre zamandan daha fazla tasarruf edilebilir.Suda çözünür PVA filmi boyutsal kararlılığı artırır, daha güzel nakışlar yapabilirsiniz.Suda çözünen PVA filmi soğuk suyla çözülebilir, böylece filmi giysilere zarar vermeden yıkayabilirsiniz.
Nakışta kullanılan suda çözünür PVA filminin diğer filmlere göre avantajları vardır.Toksik değildir ve tamamen çözülebilir, tel çekme, düğüm noktası, tel kopması, ofset yönü vs. üretmez. Çok kafalı nakış makineleri için uygundur.Tekstilin yüksek sıcaklıkta deforme olmasını ve solmasını önleyebildiği için dokunmamış kumaşların yerini alır.

 

Dayanıklı Soğuk Suda Çözünür Film, PVA Film Rulosu 25-80 Mikron Kalınlık 1

 

3. Tarım Kullanımı

 

Tohumlar, suda çözünür PVA filmi kullanılarak düzenli aralıklarla bant şeklinde paketlenir.Toprağa gömüldüğünde düzenli aralıklarla filizlendiği için, itlafın iş gücünden tasarruf edilebilir.Çimlerin ve çiçeklerin tohumlarının suda çözünür PVA filme yapıştırılması ve tabaka haline getirilmesi sırasında işi basitleştirmeye çalışılabilir.Sadece tohumların rüzgarla uçup gitmesini ve hayvanlar tarafından yenmesini engelleyemez.Ancak kumdaki nemi de tutabilir.

 

Dayanıklı Soğuk Suda Çözünür Film, PVA Film Rulosu 25-80 Mikron Kalınlık 2

 

4. Kimyasal paketleme

 

Tarım kimyasalları genellikle yüksek konsantrasyon ve hipertoksisite sorunlarına sahiptir ve insana zarar verir.PVA filmi kullanılıyorsa, zehirlilik veya uyarıcı maddelerden kaynaklanan enfeksiyon büyük ölçüde azaltılabilir.

 

Dayanıklı Soğuk Suda Çözünür Film, PVA Film Rulosu 25-80 Mikron Kalınlık 3

 

 

Ambalajlama:

 

Dayanıklı Soğuk Suda Çözünür Film, PVA Film Rulosu 25-80 Mikron Kalınlık 4Dayanıklı Soğuk Suda Çözünür Film, PVA Film Rulosu 25-80 Mikron Kalınlık 5Dayanıklı Soğuk Suda Çözünür Film, PVA Film Rulosu 25-80 Mikron Kalınlık 6Dayanıklı Soğuk Suda Çözünür Film, PVA Film Rulosu 25-80 Mikron Kalınlık 7

 

 

 

 

 

 

 

 

İletişim bilgileri
admin

Telefon numarası : +8613776801668