T-Shirt Çantaları |

Temel bilgi
Menşe yeri: Jiangsu, Çin
Marka adı: CLLZY
Sertifika: MSDS, SGS
Model numarası: pva-003
Min sipariş miktarı: 10000 ADET
Fiyat: US $0.08-$0.25 / Bag
Ambalaj bilgileri: Karton
Teslim süresi: 8-10 gün
Ödeme koşulları: L/C, T/T
Yetenek temini: Günde 20000 adet
Malzeme: pva İşlem türü: Üflemeli Film
boyut: 29 * 48cm Kalınlık: 25-60 mikron
Ağırlık taşıyan: 4-10 kg Sızdırmazlık ve Sap: Isı Yalıtımı
Vurgulamak:

PVA Biodegradable Plastic Bags

,

29*48cm Biodegradable Plastic Bags

,

29*48cm PVA Water Soluble Bag

Ürün adı
Suda çözünür torba
Boyut
Özelleştirilmiş
Renk
Özelleştirilmiş
MOQ
10000 adet
Malzeme
Polivinil alkol
Yükleme limanı
Şangay
Kullanım
Süpermarket, ayakkabı mağazası vb. İçin süit ve çevre koruma.

 

 

PVA suda çözünür torba

 

Polivinil alkol gibi özel bir hammadde, çevre dostu bir bileşen olan, biyolojik olarak parçalanabilen suda çözünür bir torba halinde polimerize olur, Esas olarak ev ve dış mekan evcil hayvan dışkı temizliği için kullanılır Polivinil alkol (PVA), karbon kaynağı ve enerji olarak kullanılabilen bir vinil polimerdir bakteriler tarafından.Bakteri ve enzimlerin etkisi altında 46 günde% 75 oranında parçalanabilir.Petrol dışı yoldan büyük ölçekte üretilebilen bir tür biyolojik olarak parçalanabilen makromolekül materyaline aittir.

 

PVA biyolojik olarak parçalanabilir malzeme, gömüldükten sonraki 90 gün içinde tamamen biyolojik olarak suya ve karbondioksite ayrışabilir.İnsan vücuduna ve çevreye zararlı maddeler içermez.


Kullanıldığında, daha az su içeriğine sahip nesneler ıslak ortamda doğal olarak ayrışabilir ve bu da okyanusu kirletmez.

 

 

Avantajı

 

1. Fabrikamız, suda çözünür taşıma çantaları olarak kullanılmak üzere özel olarak hazırlanmış PVA + Nişasta ile yapılmış bir dizi suda çözünür tişört poşeti (PVA) sunmaktadır.

 

2. Formülasyonunda nişasta bulunması, suda çözünür taşıma torbasının yağmur altında veya yüksek yoğuşmalı ürün içeren ürünlerde kullanılmasına izin verir.

 

3. Bu suda çözünür tişört poşetleri, çevre dostu bir çanta arayan süpermarketler, alışveriş merkezleri, perakende mağazaları veya marketler için mükemmel bir seçenektir.

 

4. Suda çözünür torbalar, sıcak suyla temas halinde tamamen çözülür ve bu da onları geleneksel plastiklerin yerini almak için mükemmel bir seçenek haline getirir.

 

 

PVA suda çözünür torba uygulamaları

 

1) Enfeksiyon Kontrolü Çamaşır Torbası Ambalajı
Çevre dostu, suda çözünürlük ve yüksek direnç özelliği ile, PVA torbasını kullanarak personel ve çamaşırhane personeli için kontaminasyon ve çapraz enfeksiyon riskini önleyebilir.Ve yıkama tamamlanana kadar torbaların elleçlenmesine gerek yoktur.


2) Giysi Paketleme
PVA torba son derece şeffaf ve parlak anti statiktir ve nitrojenin kıyafetleri sarıya çevirmesini önlemek için paketleme için kullanabileceği iyi bir hava bariyeridir.


3) Gıda Ambalajı
İyi bir hava bariyerine ve yağa karşı dirence sahiptir ve toz ve statikten kaçınmak için gıda ürününü bulutta korur.


4) Tarım Kullanımı
Tohumlar, suda çözünür PVA film kullanılarak düzenli aralıklarla bant şeklinde paketlenir.Sadece tohumların rüzgârla uçup gitmesini ve hayvanların yenmesini engellemekle kalmaz, kumdaki nemi de eritebilir.


5) Kimyasal Ambalaj
Kimyasal genellikle yüksek konsantrasyon ve hiper toksisite problemine sahiptir ve insana zarar verir.PVA torbası kullanılarak, bu tür malzemeden kaynaklanan enfeksiyon büyük ölçüde azaltılabilir.
Her zaman dozaj paketlemesinde kullanılır, içeriği sır olarak saklayabilir.


6) Köpek Atık Torbası
PVA torbasını köpek dışkısında kullanarak, insanların elini çantaya sokmaları ve evcil hayvan atıklarını, çantayı nuptum ve çantayı tuvaletlere veya yıkama cihazlarına atmaları yeterlidir.Çünkü PVA torbası, tuvaletlere ve yıkama cihazlarına boşaltılabilir.


7) Olta Balıkçılığı için Balıkçılık Çantası
PVA çantası, sazan balıkçılığı için çok popülerdir ve aynı zamanda uzun menzilli ve derin su balıkçılığı durumları için idealdir.

 

 


 

İletişim bilgileri
admin

Naber : +8613776801668