Mesaj gönder

T-Shirt Çantaları |

Temel bilgi
Menşe yeri: Jiangsu, Çin
Marka adı: CLLZY
Sertifika: MSDS, SGS
Model numarası: pva-003
Min sipariş miktarı: 10.000 adet
Fiyat: US $0.08-$0.25 /pcs
Ambalaj bilgileri: Karton
Teslim süresi: 8-10 gün
Ödeme koşulları: L/C, T/T, D/P
Yetenek temini: günde 20.000 adet
Malzeme: PVA Proses Türü: üfleme filmi
Boyut: 29*48 cm Kalınlık: 25-60 mikron
Ağırlık taşıyan: 4-10 kg Sızdırmazlık ve Sap: ısı mühür
Vurgulamak:

PVA Biyobozunur Plastik Torbalar

,

29 * 48cm Biyobozunur Plastik Torbalar

,

29 * 48cm PVA Suda Çözünür Torba

Ürün adı

Suda çözünür çanta

Boyut

Özelleştirilmiş

Renk

Özelleştirilmiş

Adedi

10.000 adet

Malzeme

Polivinil alkol

yükleme limanı

Şangay

kullanım

Süpermarket, ayakkabı mağazası vb. için uygundur ve çevre korumadır.

 

 

PVA suda çözünür çanta

 

Polivinil alkol gibi özel bir hammadde, çevre dostu bir bileşen olan biyolojik olarak parçalanabilen suda çözünür bir torbaya polimerize olur, Esas olarak ev ve dış mekan evcil hayvan dışkısı temizliği için kullanılır. Polivinil alkol (PVA), karbon kaynağı ve enerji olarak kullanılabilen bir vinil polimerdir. bakteriler tarafından.Bakteri ve enzimlerin etkisi altında 46 günde %75 oranında bozunabilir.Petrol dışı yoldan büyük ölçekte üretilebilen bir tür biyolojik olarak parçalanabilen makromolekül malzemeye aittir.

 

PVA biyolojik olarak parçalanabilen malzeme, gömüldükten sonraki 90 gün içinde tamamen biyolojik olarak su ve karbondioksite ayrışabilir.İnsan vücuduna ve çevreye zararlı maddeler içermez.


Kullanıldığında, daha az su içeriğine sahip nesneler, okyanusu kirletmeyecek şekilde ıslak ortamda doğal olarak ayrışabilir.

 

 

avantaj

 

1. Fabrikamız, suda çözünür taşıma çantaları olarak kullanılmak üzere özel olarak hazırlanmış, PVA+Nişasta ile yapılmış bir dizi suda çözünür tişört poşeti (PVA) sunmaktadır.

 

2. Formülasyonunda nişasta bulunması, suda çözünen taşıma çantasının yağmur altında veya yüksek yoğuşmalı ürün içeren koşullarda kullanılmasını sağlar.

 

3. Bu suda çözünür tişört poşetler, çevre dostu bir çanta arayan süpermarketler, alışveriş merkezleri, perakende satış mağazaları veya marketler için mükemmel bir seçenektir.

 

4. Suda çözünen torbalar, sıcak su ile temas ettiğinde tamamen çözünür ve bu da onları geleneksel plastiklerin yerini almak için mükemmel bir seçenek haline getirir.

 

 

PVA suda çözünür çanta uygulamaları

 

1) Enfeksiyon Kontrolü Çamaşır Torbasının Paketlenmesi
Çevre dostu, suda çözünür ve yüksek dirençli özellikleriyle, PVA poşetini kullanarak personele ve çamaşırhane personeline bulaşma ve çapraz enfeksiyon riskini önleyebilir.Ve yıkama tamamlanana kadar çantaların elleçlenmesine gerek yoktur.


2) Giysi Paketleme
PVA torbası son derece şeffaf ve parlak antistatiktir ve nitrojenin giysileri sarıya çevirmesini önlemek için paketlemede kullanılabileceği için havaya karşı iyi bir bariyerdir.


3) Gıda Ambalajı
İyi bir hava bariyerine ve yağa karşı dirence sahiptir ve toz ve statik elektriği önlemek için gıda ürününü buluttan korur.


4) Tarım Kullanımı
Tohumlar, suda çözünür PVA filmi kullanılarak düzenli aralıklarla bant şeklinde paketlenir.Sadece tohumların rüzgarla savrulup hayvanlar tarafından yenmesini engellemekle kalmaz, aynı zamanda kumdaki nemi de koruyabilir.


5) Kimyasal Paketleme
Kimyasal genellikle yüksek konsantrasyon ve hiper toksisite sorununa sahiptir ve insana zarar verir.PVA torbası kullanılarak, bu tür malzemelerden kaynaklanan enfeksiyon büyük ölçüde azaltılabilir.
Her zaman dozaj paketlemede kullanılır, içeriği gizli tutabilir.


6) Köpek Atık Torbası
PVA torbasını köpek dışkısında kullanarak, insanların elini torbaya sokması ve evcil hayvan atıklarını alması, çantayı toplaması ve torbayı tuvalet makinelerine veya yıkama cihazlarına atması yeterlidir.Çünkü PVA torbası tuvaletlere ve yıkama cihazlarına atılabilir.


7) Olta Avı İçin Balıkçılık Çantası
PVA çantası, sazan balıkçılığı için çok popülerdir ve ayrıca uzun mesafeli ve derin su balıkçılığı durumları için idealdir.

 

 


 

İletişim bilgileri
admin

Telefon numarası : +8613776801668