Sebze ve meyveler için PVA suda çözünür plastik alışveriş çantası

Temel bilgi
Menşe yeri: Jiangsu, Çin
Marka adı: CLLZY
Sertifika: MSDS,SGS,FDA
Model numarası: pva-016
Min sipariş miktarı: 10000 ADET
Fiyat: US $0.08-$0.24 / Bag
Ambalaj bilgileri: Karton
Teslim süresi: 8-12 gün
Ödeme koşulları: L/C, T/T
Yetenek temini: 5000 adet / gün
Malzeme: PVA İşlem türü: Üflemeli film
Boyutu: 29 * 48cm Kalınlığı: 35micron
Ağırlık taşıyan: 4-5kgs Sızdırmazlık & kolu: Isıl yapışmalı

Ürün Açıklaması

ÖZELLİK ÇEVRE DOSTU; BİYODEGRADEBLE; SUDA ÇÖZÜNÜR
BOYUT 0,035 MM * 29 + 14 * 52 CM
YAZDIR 1 RENK
UYGULAMA ALIŞVERİŞ YAPMAK
PAKETLEME 50'lık paket başına, 15 kg'lık CTN.

PVA suda çözünür çanta

Polivinil alkol gibi özel bir hammadde, özellikle ev ve dış mekan hayvan dışkısı temizliği için kullanılan, çevre dostu bir bileşen, biyolojik olarak çözünebilir suda çözünür torbaya polimerize olur.Polvinil alkol (PVA), karbon kaynağı ve enerji olarak kullanılabilecek bir vinil polimerdir. bakteri tarafından. Bakteri ve enzimlerin etkisi altında 46 günde% 75 bozunabilir. Petrol dışı yoldan büyük ölçekte üretilebilen bir çeşit biyolojik olarak parçalanabilir makromolekül malzemeye aittir.

PVA biyobozunur malzeme, gömüldükten sonraki 90 gün içinde su ve karbon dioksite tamamen biyolojik olarak parçalanabilir. İnsan vücudu ve çevre için zararlı bileşenler içermez.


Kullanıldığında, daha az su içeriğine sahip nesneler, okyanusu kirletmeyecek olan ıslak ortamda doğal olarak ayrışabilir.

Bu ürün, biyolojik olarak parçalanabilir özelliklere ve su çözeltisine sahip bir tür çevre dostu malzemedir, suda tamamen çözülebilir. Doğal ortamda, mikroplar ürünü sonunda karbondioksit ve suya böler. Doğal çevreye döndükten sonra toprağın iyileştirilmesi etkisine sahiptir.

avantaj

1. fabrikamızda sunar suda çözünür t- shirt çanta (pva) yapılan pva + nişasta özel olarak kullanılmak üzere tasarlanmış suda çözünür yürütmek çanta.

2. Formülasyonunda nişastanın bulunması, suda çözünür torbanın yağmur altında veya yüksek yoğuşma içeren ürün içinde kullanılmasına izin verir.

3. Bu suda çözünür tişört poşetleri, çevre dostu bir çanta arayan süpermarketler, alışveriş merkezleri, perakende mağazaları veya marketler için mükemmel bir seçenektir.

4. Suda çözünür torbalar, sıcak su ile temasta tamamen çözünerek geleneksel plastiklerin değiştirilmesi için mükemmel bir seçenek haline gelmiştir.

PVA suda çözünür çanta uygulamaları

1) Enfeksiyon Kontrol Çamaşır Torbası Ambalajı
Çevre dostu, suda çözünürlüğü ve yüksek direnci ile PVA torbasını kullanarak personel ve çamaşır personeline bulaşma ve çapraz enfeksiyon riskini önleyebilir. Ve yıkama tamamlanana kadar torbaların elleçlenmesi gerekmez.


2) Giysi Ambalajı
PVA torbası son derece şeffaf ve parlak anti statiktir ve azotun kıyafetleri sarıya çevirmesini önlemek için ambalajlama için kullanılabilecek havaya iyi bir engeldir.


3) Gıda Ambalajı
İyi hava bariyeri ve yağa karşı direnci vardır ve toz ve statikten kaçınmak için bulut gıda ürününü korur.


4) Tarım Kullanımı
Tohumlar suda çözünür PVA film kullanılarak düzenli aralıklarla bant şeklinde paketlenir. Tohumların sadece rüzgar tarafından üflenmesini ve hayvanların yenmesini önlemekle kalmaz, aynı zamanda kumdaki nemi de keeo edebilir.


5) Kimyasal Ambalaj
Kimyasal genellikle yüksek konsantrasyon ve hiper toksisite sorununa sahiptir ve insana zarar verir. PVA torbası kullanarak, bu tür malzemeden kaynaklanan enfeksiyon büyük ölçüde azaltılabilir.
Her zaman dozaj ambalajında ​​kullanılır, içeriği bir sır olarak tutabilir.


6) Köpek Atık Torbası
PVA torbasını köpek atıklarında kullanarak, insanların elini torbaya sokması ve evcil hayvan atıklarını, torbayı nuptumunu alması ve torbayı tolere veya yıkama cihazlarına atması yeterlidir. Çünkü PVA torbası, tuvaletlere ve yıkama cihazlarına yıkanabilir.


İletişim bilgileri
admin

Naber : +8613776801668