Mesaj gönder

PVA suda çözünür tişört poşetleri

10.000 adet
MOQ
US $0.08-$0.24 /pcs
fiyat
PVA suda çözünür tişört poşetleri
Özellikleri Fotoğraf Galerisi Ürün Açıklaması Fiyat talebi
Özellikleri
Teknik Özellikler
Malzeme: PVA
İşlem Türü: Fırlatılmış film
Boyut: 29*48 cm
Kalınlığı: 25-60 mikron
Ağırlık taşıyan: 4-10 kg
Sızdırmazlık ve Kol: Isı Yalıtımı
Vurgulamak:

35 Mikron PVA Suda Çözünür Torba

,

Biyobozunur PVA Suda Çözünür Torba

,

pva suda çözünür biyolojik olarak parçalanabilir torba

Temel bilgiler
Menşe yeri: Jiangsu, Çin
Marka adı: CLLZY
Sertifika: MSDS, SGS, FDA
Model numarası: pva-003
Ödeme & teslimat koşulları
Ambalaj bilgileri: Karton
Teslim süresi: 8-12 gün
Ödeme koşulları: L/C, T/T, D/P
Yetenek temini: günde 20.000 adet
Ürün Açıklaması

ÖZELLİK

Çevre dostu, biyolojik olarak parçalanabilir, suda çözünür

BOYUT

0.035 MM*29+14*52 CM

YAZDIR

1 RENK

BAŞVURU

ALIŞVERİŞ

PAKETLEME

PAKET BAŞINA 50, KOLİ BAŞINA YAKLAŞIK 15KG.

 

 

PVA suda çözünür torba

 

Polivinil alkol gibi özel bir hammadde, çevre dostu bir bileşen biyobozunur suda çözünür torbaya polimerize olur, Esas olarak ev ve dış mekan evcil hayvan dışkı temizliği için kullanılır. Polivinil alkol (PVA), karbon kaynağı ve enerji olarak kullanılabilen bir vinil polimerdir. bakteriler tarafından.Bakteri ve enzimlerin etkisiyle 46 günde %75 oranında bozunabilir.Petrol dışı yoldan büyük ölçekte üretilebilen bir tür biyolojik olarak parçalanabilen makromolekül materyaline aittir.

 

PVA biyolojik olarak parçalanabilen malzeme, gömüldükten sonraki 90 gün içinde tamamen biyolojik olarak su ve karbondioksite parçalanabilir.İnsan vücuduna ve çevreye zararlı maddeler içermez.


Kullanıldığında, daha az su içeriğine sahip nesneler, okyanusu kirletmeyecek olan ıslak ortamda doğal olarak ayrışabilir.

 

Bu ürün, biyolojik olarak parçalanabilen özelliklere ve su çözeltisine sahip bir tür çevre dostu malzemedir, suda tamamen çözülebilir.Doğal ortamda, mikroplar nihayetinde ürünü karbondioksit ve suya böler.Doğal ortama döndükten sonra toprak iyileştirme etkisine sahiptir.

 

 

Avantaj

 

1. Fabrikamız, suda çözünür taşıma çantaları olarak kullanılmak üzere özel olarak hazırlanmış PVA+Nişasta ile yapılmış bir dizi suda çözünür tişört çanta (PVA) sunmaktadır.

 

2. Formülasyonunda nişasta bulunması, suda çözünen taşıma çantasının yağmur altında veya yüksek yoğuşma içeren ürün içermesini sağlar.

 

3. Bu suda çözünür tişört çantalar, çevre dostu bir çanta arayan süpermarketler, alışveriş merkezleri, perakende mağazaları veya marketler için mükemmel bir seçenektir.

 

4. Suda çözünür torbalar, sıcak su ile temas ettiğinde tamamen çözülür ve bu da onları geleneksel plastiklerin yerine geçmek için mükemmel bir seçenek haline getirir.

 

 

 

 


 

Önerilen Ürünler
Bizimle temasa geçin
Tel : +8613776801668
Kalan karakter(20/3000)