Mesaj gönder

Polivinil alkolden yapılmış suda çözünür filmi seçmenin sebepleri nelerdir?

July 11, 2022

hakkında en son şirket haberleri Polivinil alkolden yapılmış suda çözünür filmi seçmenin sebepleri nelerdir?

Polivinil alkolden yapılmış suda çözünür film gezegenimizi korur

 

Bugün ev ürünlerimizin çoğu, çevrede ayrışması 100 ila 1000 yıl süren polietilen (PE) plastik ambalajlarda paketlenmektedir.Atıkları doğada uzun süre kalabildikleri için, bazen çok uzun süre kalabildikleri için sonuçsuz değildir... Vahşi doğada nehirleri kirletirler ve su altı faunasının ölümüne neden olurlar.Su ile temasında ve mikroorganizmaların varlığında eriyen suda çözünür PVA filmde bu durum 3 aydan daha kısa sürede doğal maddelere ayrışır!Bu nedenle PVA suda çözünür filmi seçmek, çevreye saygılı ve gezegenimizin florasını veya faunasını etkilemeyecek ekolojik bir ambalaj seçmektir.

 

Bu ambalaj, bu makalede birlikte keşfedeceğimiz başka birçok avantaj sunuyor.

 

Suda çözünen birim doz ekonomik, ekolojik ve pratiktir.

 

PVA suda çözünür film, ekonomik, ekolojik ve pratik paketleme olan suda çözünür birim dozların oluşturulmasını sağlar!

 

Genellikle büyük plastik kaplarda paketlenen geleneksel ev ürünlerinin somut durumunu ele alalım.Bu ev ürünleri, üründen daha fazla su satın alınmasına neden olan %80 suya karşılık ürünün yalnızca %20'sini içerir.

 

Polivinil alkolden yapılan suda çözünür birim doz, kullanıma hazır dozda paketlenmiş yoğunlaştırılmış bir ürün olduğu için burada tam anlamını almaktadır.Artık kendinizi dozlamak veya evde zaten sahip olduğunuz bir şey için ödeme yapmak yok: su.

 

Küçük bir kapsülde önceden dozlanmış ürünün bu pratik ve ustaca çözümü, paketleme, depolama ve nakliye maliyetlerini önemli ölçüde azaltacaktır.Polivinil alkolden yapılan suda çözünür doz bu nedenle paradan tasarruf etmenizi sağlar!

 

Daha az ulaşım diyen, daha az CO2 emisyonu olduğunu söylüyor.Bu nedenle suda çözünür dozumuz, büyük yakıt tüketicileri olan geleneksel hacimli ev ürünlerine kıyasla çevre üzerinde olumlu bir etkiye sahip olacaktır.

 

Son olarak, bu küçük suda çözünür dozun pratik yönü gerçek bir avantajdır, çünkü dozaj adımından geçmek zorunda kalmadan ürünü kullanmak artık daha kolay ve daha basittir.Bu, PVA suda çözünür birim dozunun hem deterjan, yumuşatıcı hem de parfümünüzü tek bir kullanıma hazır dozda birleştirmenize izin verdiği çamaşır temizleme ürünleri için geçerlidir.

 

PVA suda çözünür film koruyucu ve güvenli bir ambalajdır

 

Kullanıcının korunması, zararlı ürünlere karşı her şeyden önemlidir.Gerçekten de bazı ürünler solunarak, yutularak ve hatta kullanıcı tarafından dokunularak sağlığa zararlı olabilir.PVA suda çözünür film, ürünün taşınması ve kullanımı sırasında insanları koruyarak bu güvenlik sorununu giderir.

 

Yüzme havuzu suyu arıtımı için kullanılan klor tabletleri için durum böyledir.Tablet, kullanıcıyı tabletin içerdiği agresif kimyasallardan korumak için suda çözünür PVA film ile sarılmıştır.

 

Kompleks PVA filmimizin depolama sırasında parfümü koruduğu ve ilk yıkamadan sonra difüzyon sürecini etkinleştirdiği bulaşık makinesi spreyleri için koruyucu bariyer etkisini de buluyoruz.

 

Polivinil alkolden yapılmış suda çözünür ambalajı seçmek, birlikte keşfettiğimiz tüm faydalarını ve avantajlarını seçmektir, bu yüzden artık tereddüt etmeyin ve ekolojik bir çözüme oy verin: suda çözünür film.

Bizimle temasa geçin
İlgili kişi : lucifer
Tel : +8613776801668
Kalan karakter(20/3000)