Mesaj gönder

Konfeksiyon Nakış için MSDS PVA Soğuk Suda Çözünür Film

Temel bilgi
Menşe yeri: Jiangsu, Çin
Marka adı: CLLZY
Sertifika: SGS, MSDS
Model numarası: pva-009
Min sipariş miktarı: 10.000 adet
Fiyat: US $0.15-0.22/pcs
Ambalaj bilgileri: karton ve palet
Teslim süresi: 10-12 gün
Ödeme koşulları: Akreditif, T/T
Yetenek temini: günde 20.000 adet
Vurgulamak:

PVA Soğuk Suda Çözünebilir Film

,

MSDS Soğuk Suda Çözünebilir Film

,

Giysi Nakış PVA Filmi

Polivinil alkol (PVA) suda çözünür bir polimerdir, iyi kompaktlık, yüksek kristallik, güçlü bağlanma, pürüzsüz malzemeden yapılmış esnek film, yağ direnci, solvent direnci, aşınma direnci, iyi gaz bariyeri özellikleri ve ayrıca özel olarak işlenmiş olması ile karakterize edilir. yaygın olarak kullanılan bir su direnci ile.


Polivinil alkol insan vücudu üzerinde toksik değildir, kokusuzdur, zararsızdır ve doğal çevre için iyi bir afiniteye sahiptir, kümülatif değildir, çevreyi kirletmez.


Polivinil alkol film, ana gövde olarak, toprak yeşil fonksiyonel malzemedeki mikroorganizmalar tarafından tamamen parçalanabilen özel bir işlemle değiştirici katkı maddeleri ekleyen bir polivinil alkoldür.Kısa sürede karbondioksite ve suya ayrışabilir ve inmek için iyileştirmeler vardır. En büyük avantajı suda çözünür bir polivinil alkol filmidir, en büyük dezavantajı zayıf su direncidir.Molekülünde bulunan hidrofilik hidroksil gruplarından (-OH) dolayı su direnci zayıftır.Su grubuna bağlı hidroksil uygun kapatmayı yapabilirseniz, PVA filminin su direncini artırabilir.

 

Ürün özellikleri: kullanımı kolay, kullanımdan sonra sifonla tuvalete atılır.İyi konumlandırma, çevre koruma ve sağlık.Malzeme, çapraz enfeksiyonu etkili bir şekilde önleyebilen cilt dostu, su geçirmez, bakteri geçirmez ve soğuğa dayanıklıdır.Özellikle hamile kadınlar ve aile kullanımı için idrarı izole etmek için su geçirmez sıçrama daha güvenli ve sağlıklıdır, her biri ayrı bir küçük pakette gelir, taşıması kolaydır.

 

 

Parlak nokta kullan

Yıkanabilir nano su biyo bazlı tuvalet paspası

Odun hamuru kağıdı + PE kompozit tuvalet paspası

Su yumuşar

Düz sifonu çekebilir, tuvaleti tıkamaz

×

Ekonomik ve çevresel

Kullanımı kolay

×

İletişim bilgileri
admin

Telefon numarası : +8613776801668