Mesaj gönder

Konfeksiyon Nakış için MSDS PVA Soğuk Suda Çözünür Film

10 rulo
MOQ
US $0.15-0.22/m
fiyat
Konfeksiyon Nakış için MSDS PVA Soğuk Suda Çözünür Film
Özellikleri Fotoğraf Galerisi Ürün Açıklaması Fiyat talebi
Özellikleri
Teknik Özellikler
Malzeme: PVA
Genişliği: 1000mm-2200mm
Uzunluk: 500m-1000m
Kalınlığı: 25mikron-40mikron
Vurgulamak:

PVA Soğuk Suda Çözünebilir Film

,

MSDS Soğuk Suda Çözünebilir Film

,

Giysi Nakış PVA Filmi

Temel bilgiler
Menşe yeri: Jiangsu, Çin
Marka adı: CLLZY
Sertifika: SGS, MSDS
Model numarası: pva-009
Ödeme & teslimat koşulları
Ambalaj bilgileri: karton ve palet
Teslim süresi: 10-12 gün
Ödeme koşulları: Akreditif, T/T
Yetenek temini: Günde 50 rulo
Ürün Açıklaması

Polyvinyl alkol (PVA), suda çözünen bir polimerdir. İyi kompaktlığı, yüksek kristallinliği, güçlü bağlanma, pürüzsüz, yağ dayanıklılığı, çözücü dayanıklılığı,aşınma direnci, iyi gaz bariyer özellikleri, ayrıca su dayanıklılığı ile özel olarak işlenmiş, yaygın olarak kullanılmaktadır.


Polyvinyl alkol insan vücudunda toksik, kokusuz, zararsız ve doğal çevreye iyi bir yakınlığı vardır, biriktirilmez, kirletici değildir.


Polyvinyl alkol filmi, modifiye edici katkı maddeleri eklenerek ana gövde olarak bir polyvinyl alkolüdür.Toprağın yeşil işlevsel malzemesinde mikroorganizmalar tarafından tamamen parçalanabilen özel bir işlemle. Kısa bir süre içinde karbondioksit ve suya parçalanabilir ve daha fazla gelişme sağlayabilir.En büyük dezavantajı su direnci zayıflığıdır.Suya dirençsiz olmasının sebebi hidrofil hidroxil grupları (-OH) ile molekülün olmasıdır.PVA filminin su dayanıklılığını artırabilir..

 

Ürün özellikleri: Kullanımı kolay, kullanıldıktan sonra tuvalete doğru fırlat. İyi konumlandırma, çevre koruması ve sağlık. Malzeme cilt dostu, su geçirmez,Bakterilere ve soğuklara dayanıklıSu geçirmez sıçrama idrarı izole etmek için, özellikle hamile kadınlar ve aile kullanımı için daha güvenli ve daha sağlıklı, her biri ayrı küçük bir paketle gelir,Taşınabilir.

 

 

Önerilen Ürünler
Bizimle temasa geçin
Tel : +8613776801668
Kalan karakter(20/3000)